ÖVRIGT / Speglar / Spegel 3945384
nr 394 5384
1800-tal, höjd: 107 (skador)
Utrop:
300 kr
Såld:
800 kr
måndag 30 januari 2006
300 kr
400 kr
400 kr
500 kr
550 kr
650 kr
750 kr